خدمات حسابداری در جردن

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص خدمات حسابداری در جردن مطالبی را تقدیم حضورتان کنیم ؛ این در حالیست که پیش از پرداختن به این موضوع با کلیات خدمات حسابداری آشنا بوده و تنها کسب اطلاعاتی در خصوص منطقه مورد بحثمان ضروریست . جردن نام بلواری واقع در منطقه ۳ تهران است که به افتخار ساموئل مارتین جردن معلم و مبلغ آمریکایی که نظرات مثبت و منفی فراوانی نیز پیرامون وی وجود داشته و برخی اقدامات آموزشی در کشورمان انجام داده است نامگذاری شده است . این خیابان که محدوده آن از میدان آرژانتین شروع شده و به الهیه و بزرگراه آیت الله مدرس ختم می شود ، پس از پیروزی انقلاب اسلامی به آفریقا تغییر نام داد .

اگرچه در گفتار عامه ساکنین و مردم پایتخت این خیابان کماکان جردن نامیده می شد ، اما در اوایل دهه حاضر نام آن مجدداً تغییر کرده و به نلسون ماندلا مبدل گشت ، با این تفاوت که این تغییر نام تنها شامل نیمه بالایی آن (از چهار راه جهان کودک به بالا) می شد و هم اینک با گذر از این محدوده می توان تفاوت نامگذاری آن ها را از تابلوهای نصب شده دریافت .

در اهمیت بلوار یا خیابان جردن از دیرباز تا کنون ، ذکر همین نکته کافیست که بدانیم سفارتخانه‌ یا کارگزاری های رسمی برخی کشورها از قبیل ایتالیا ، مکزیک ، اوروگوئه ، یونان ، لهستان ، فیلیپین ، قطر ، نیجریه و … در آن واقع و خیابان های منتهی به جردن قرار دارد . این در حالیست که مجتمع‌های مسکونی و اداری قابل توجهی نظیر برج پارس ، آناهیتا ، هنگ کنگی ، پم ، مشکی ، نگین ، مرکز تجاری الهیه ، روزنامه همشهری ، وزارت راه و ترابری ، اداره راه‌آهن ، اداره امور اقتصادی و دارایی ، ساختمان ریاست جمهوری ، سازمان انرژی اتمی ، موزه امام علی ، شرکت مخابرات ایران ، فرهنگسرای صبا ، شرکت نفت پارس و … نیز در این محدوده قرار دارد .

در کنار این موارد صدها شرکت و مجموعه کوچک و بزرگ در راستای خیابان اصلی و فرعی های طویل و متعدد آن واقع شده اند که در مجموع ارائه دهنده خدمات بیشمار و گردش مالی اعجاز انگیزی می باشند . در همین رابطه مجموعه های فوق برای رفع نیاز های حسابداری خود ، رسیدگی به امور مالی و مالیاتیشان ، حسابرسی ، پیگیری پرونده های اقتصادی ، دفاعیه ، رفع و رجوع امور بیمه کارمندان و ده ها خدمت دیگر به حسابدارانی نیازمند که بتوانند با علم ، توانایی و تجربه خود مسائل مذکور را انجام دهند .

اگرچه بسیاری از شرکت های سرشناس این ناحیه دارای واحدی مجزا برای رسیدگی به امور حسابداری خود می باشند ، اما بهره گیری از شرکت حسابداری در جردن برای بسیاری از شرکت های کوچکتر در گرو همکاری با سایر مجموعه های متخصص ، کوچک کردن هسته شرکت و برون سپاری چالش های اینچنینی می باشد . در همین رابطه مجموعه تراز ارقام آرین به عنوان مجری خدمات حسابداری در جردن آماده کمک رسانی به همسایگان خود می باشد .