شرکت حسابداری در تهران

شرکت حسابداری در تهران

شرکت حسابداری در تهران

شرکت حسابداری در تهران بهره گیری از خدمات شرکت حسابداري در تهران یکی از روش های ترتیب دهی به جریان پول ، کالا و خدمات در واحدهای صنفی ، شرکت های خصوصی ، ادارات دولتی و حتی دارایی های شخصی افراد می باشد . اگر چه تهران به عنوان پایتخت سیاسی کشور شناخته می شود ، اما نمی توان رونق اقتصادی این شهر را در افزایش جمعیت ، گسترش وسعت و فراهم آوردن زیرساخت های اجتماعی آن بی تاثیر دانست .

با نگاهی اجمالی به اقتصاد تهران در می یابیم که وجود بزرگترین بازار سنتی ایران در آن ، وجود مراکز خرید متعدد و استقرار دفاتر مرکزی اصناف یا نمایندگی های گوناگون در آن سبب شده است تا حتی بسیاری از تجار و کارفرمایان قدرتمند در عرصه فعالیتی خود در شهرستان ها نیز برای رسیدگی به برخی امور به این شهر مراجعه کنند . در کنار این عوامل که تنها بازار طلای آن به تنهایی حاوی سرمایه غیر قابل تخمینی می باشد ، وجود بازار بورس ، ده ها شهرک صنعتی و تجاری در اطراف آن و فعالیت شرکت های فعال در زمینه های خدمات جانبی و استارت آپی سبب شده است تا تمرکز دولت نیز روی درآمد آن ها که تشکیل دهنده شالوده اصلی مالیات و بخش اعظمی از عایدی های خزانه دولت می شود بیشتر باشد .

وجود صدها هزار شرکت در این شهر سبب می شود تا علاوه بر بحث های مالیاتی ، عواملی نظیر اداره بیمه نامین اجتماعی نیز برای رسیدگی به امور آن ها به تکاپوی بیشتری افتند . در همین رابطه رسیدگی به این امور برای برخی صاحب امتیازان و هیئت مدیره مراکز فوق دشوار بوده و ترجیح آن ها در برون سپاری این فعالیت ها می باشد .

شرکت حسابداری در تهران و در این مورد خاص “تراز ارقم آرین” ، با تکیه بر سال ها تجربه عوامل خود ، کوشش ودقت یکایک آن ها در انجام کار ، با دلگرمی به کارنامه درخشان یک دهه ای خود و رضایتمندی موکلین قدیمیش آماده انجام امور حسابداری ، حسابرسی و امور مالیاتی می باشد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *