شرکت حسابداری در میرداماد

شرکت حسابداری در میرداماد ، تهران به عنوان پایتخت سیاسی و در این مورد خاص مرکز تجاری ایران ، دارای ده ها مرکز خرید ، بورس فروش محصولات مختلف ، بازار های سنتی ریز و درشت و هزاران شرکتیست که در حال انجام فعالیت های تجاری بوده و چرخ اقتصاد مملکت را می چرخانند . در این میان ، خیابان و محله های متعددی نیز وجود دارند که هم مدینه فاضله ای برای گردهمایی شرکت های گوناگون هستند و هم میدانی برای عرض اندام فروشگاه ها و مراکز خریدی که کالای فیزیکی به عموم مردم ارائه می دهند .

بلوار میرداماد به عنوان یکی از همین نواحی با قرار گیری در یکی از خاص ترین مناطق تهران که حد فاصل خیابان های شریعتی و ولیعصر بوده و در مسیر خود بزرگراهی چون مدرس و بلوار نلسون ماندلا را قطع می کند ، در راستای اصلی خود و فرعی های متعدد و مهمی که دارد ، از صد ها شرکت کوچک و بزرگی که در زمینه های مختلف فعالیت می کنند پذیرایی کرده است ، ادعایی که وجود اداره مرکزی ثبت شرکت ها گواهی بر در درستی آن است .

این در حالیست که مراکز خریدی همچون شهر ، مریم ، آرین ، بازار بزرگ میرداماد و همچنین پایتخت و اسکان در کنار راستای طلا فروشان میدان مادر نیز این خیابان را از حیث واحد های صنفی و فروش کالا سیراب کرده و سبب شده است تا بیشتر مایحتاج زندگی امروز انسان (از البسه گرفته تا سخت افزارهای کامپیوتری و …) در آن یافت شود . با صرف نظر مجموعه هایی که به اندازه کافی بزرگ هستند تا حسابداری مستقل استخدام نمایند و همچنین واحد های صنفی و شرکت های صوری که ظاهراً فعالیتی مالی ندارد ، سایر کسبه ، موسسات و شرکت های این ناحیه به شرکت حسابداری در میرداماد نیازمندند تا با بررسی حساب های مالی و نظم دهی به آن ها ، سود دهی مجموعه مذکور را در چارچوبی استاندارد و قانونی هدایت نمایند .

با صرف نظر از تکرار مکررات ، یکی از اصلی ترین وظایف شرکت حسابداری در میرداماد رسیدگی به پرونده های مالیاتی ( اداره مالیاتی که از قضا در همین محدوده شعب بسیاری دارد) موکلین خود می باشد . در همین رابطه شرکت حسابداری در میرداماد با داشتن اشراف کامل به علوم و فنون حسابداری ، به قوانین و تبصره های مالیاتی نیز تسلط داشته و در کسوت حسابدار مالیاتی ، با بررسی پرونده های مربوط به مالیات بر درآمد ، مالیات برارزش افزوده ، آیین نامه تحریر دفاتر ، بخشنامه های مهم مالیاتی ، ضرایب مربوطه ، تشویقات و … به حل و فصل پرونده های مربوطه می پردازد .