شرکت حسابرسی در جردن

شرکت حسابرسی در جردن ، در مقالات قبلی در خصوص حسابداری در جردن توضیحاتی ارائه شد . در این مقاله ذکر شد که جردن ، بلوار آفریقا یا نلسون ماندلا ، بواسطه قرارگیری در مجاورت مراکز دولتی فراوان از قبیل وزارت خانه ها ، سفارت خانه ها ، ادارات دولتی و بانک های پرشمار و جای دادن آن ها در دل خود ، بستر مناسبی برای زیر مجموعه های ریز و درشت سازمان های نامبرده و همچنین شکوفایی شرکت های کوچک می باشد .

در همین راستا چنانچه شروع این محدوده را از چهارراه جهان کودک بدانیم و به سمت بالا حرکت کنیم ، از خیابان های صانعی ، شریفی ، کیش و دیدار از ابتدای این بلوار گرفته تا مروارید ، گلخانه ، گل گشت ، روانپور و طاهری در انتهای آن ، شاهراه های اصلی مانند میرداماد و ظفر را در نظر گرفته تا فرعی هایی همچون بلوار آرش ، اسفندیار ، ناهید ، قبادیان ، مینا ، صبا و … ، جملگی مملو از شرکت های خرد و کلانیست که هریک به نوبه خود تاثیری در گردش چرخه صنعت و تجارت این مملکت داشته و نقشی ولو کوچک در ارتقاء اقتصاد این مرز و بوم بازی می کنند .

اگرچه شاید این ناحیه تراکنشی مالی در حد و اندازه بازار بزرگ تهران در مجموع نداشته باشد ، اما بی تردید یکی از تاثیر گذار و قابل توجه ترین مناطق پولساز ایران است .

این حجم از داد و ستد ها و گردش های مالی که هر مجموعه به اقتضای سرمایه اولیه ، حوزه فعالیتی و پتانسیل خود در آن سهیم است ، تنها بواسطه فعالیت حسابدارانی میسّر است که کوچکترین تبادلات مالی را از قلم نیانداخته و آن ها را لحاظ می کنند .

با این حال چه در مجموعه های هولدینگ چند ملیتی با میلیون ها دلار سرمایه که دپارتمان یا شرکتی دیگر تنها وظیفه حسابداری آن را بر عهده دارند و چه در مجموعه های کوچکی که فردی به صورت پاره وقت به انجام امور حسابداری ، مالیاتی ، بیمه و منابع انسانیش رسیدگی می کند ، امکان تقلّب و ارتکاب اشتباهی ناخواسته وجود دارد . به همین دلیل وجود یک شرکت حسابرسی در جردن به عنوان مجموعه ای دارای صلاحیت ، برای بررسی اینگونه ناهمخوانی ها ضروریست .

مجموعه تراز ارقام آریت به عنوان همین شرکت حسابداری و  حسابرسی در جردن قادر است تا با اتکا به سال ها تجربه کارکنان خود ، توانایی هریک از آنان و کوله باری از تجربه های موفق که آمار آن قابل ارائه می باشد به کمک همسایگان خود شتافته و با بررسی دقیق و اصولی دفاتر رسمی آنان ، مجموعه گزارشات کارمندان و ماحصل زحمات حسابداران صحت یا عدم درستی مندرجات حسابداریشان را اثبات نماید .

 

نوروزی