شرکت معتبر حسابداری در تهران همچون سایر شرکت های فعال در دیگر زمینه ها مخاطبان خاص خود را دارا است ، هر تیم کاری و یا فردی که در یک زمینه مشغول به کار است با افراد خاص خود سر کار دارد . برای مثال یک مهندس انبوه ساز بیشتر با طراحان داخلی ، معماران ، مهندسان عمران ، نیرو های ساده ساختمان سازی و فروشندگان مصالح ساختمانی برخورد خواهد کرد .

شرکت معتبر حسابداری در تهران

شرکت های حسابداری برخلاف سایر مشاغل که تنها میزبان یک نوع از افراد هستند ، در انجام امور خود با افراد از صنوف و حرفه های مختلف سرو کار خواهند داشت ، چرا که مسائل مالی در بین همه آن ها مشترک بوده و این اشخاص برای رسیده به هدف خود یعنی کسب رضایت مشتری در کنار تأمین سود تلاش می کنند . در حال حاضر بیشتر مشاغل به خدمات حسابداری نیاز دارند ، چرا که صاحبان آن ها به اهمیت این حرفه پی برده و تصمیم به تغییر شیوه سنتی در محاسبات و استفاده از آن ها نموده اند. بسیاری از افراد می توانند با برخورداری از آموزش های لازم در این زمینه تا حدودی با این حرفه آشنا شده و از آن ها در انجام امور مالی استفاده کنند ولی قطعاً با فردی که سال ها وقت و تلاش خود را برای یادگیری و کسب تجربه در این حرفه بکار گرفته است تفاوت زیادی خواهد داشت ؛ بنابراین افراد بهتر است تا با توجه به حساسیت بالای امور مربوط به انجام محاسبات ، مالیات ، درآمد ، ثبت اسناد و .  … از خدماتی که شرکت های حسابداری در این زمینه ارائه می دهند استفاده کنند تا به بهترین نتیجه ممکن در کمترین زمان دسترسی پیدا کنند .

 

شرکت حسابداری یا حسابداران آزاد

شرکت های حسابداری در صورتی که از اعتبار کافی در زمینه های مالی برخوردار باشند و به صورت قانونی فعالیت های خود را به انجام رسانند ، با اطمینان می توان گفت که بهترین گزینه نسبت به افرادی خواهند بود که به صورت آزاد و فاقد هرگونه اعتبار قانونی این فعالیت ها را انجام می دهند ، چرا که در این حالت یک شرکت معتبر حسابداری در تهران و نه یک شخص ، تضمین کننده انجام امور مالی برای شما خواهد بود ، به همین دلیل پیگیری درباره امور محوله به آن ها راحت تر است و افراد از حصول نتیجه توسط آن ها رضایت خواهند داشت ؛ چرا که شرکت مستقل از افراد فعالیت می کند و عدم حضور یک نفر از اعضای گروه هیچ وقت پیش برد کار را به تأخیر نخواهد انداخت ولی زمانی که شما با یک حسابدار آزاد فعالیت های خود را سامان دهید  ، در صورت از دست دادن وی به هر دلیلی ، انجام امور مالی شما تا حضور نیروی جدید به تأخیر خواهد افتاد و پیوستگی اطلاعات نیز تا حدودی از بین خواهد رفت .

 

شهر تهران به دلیل پایتخت بودن و مستقر شدن بسیاری از صنایع و کارخانه های بزرگ در آن سالانه حجم بالایی از تراکنشات مالی را به خود اختصاص داده است و از طرفی شرکت ها و صنایع موجود در آن به انجام صادرات یا واردات با سایر کشور های جهان نیز مشغول هستند ، بنابراین زمانی که حجم معاملات افزایش می یابد افراد بیشتری برای سامان دادن به اطلاعات مالی نیاز خواهد بود . در این زمینه افراد زیادی به صورت آزاد و یا در قالب شرکت های حسابداری مشغول به کار هستند و این خدمات را ارائه می کنند . جدا از تمامی این مسائل هر گروه از این افراد تنها می توانند برای برخی از افراد تخصص های خود را ارائه دهند ، برای مثال یک حسابدار آزاد به تنهایی نمی تواند فعالیت های یک شرکت تولیدی بزرگ را سامان دهد و تخصص یک شرکت حسابداری هم برای انجام امور مالی یک حرفه کوچک چون تعمیرگاه خودرو بیش از اندازه بزرگ خواهد بود ؛ بنابراین ملاک شرکت ها و مشاغل در انتخاب نیرو های مالی خود ، حجم فعالیت های صورت گرفته توسط آن ها در طی یک سال خواهد بود . شرکت های بزرگ و معتبر موجود در تهران به مجموعه های حسابداری نیاز خواهند داشت تا به صورت پیوسته از خدمات آن ها استفاده کنند و همواره وضعیت اطلاعات مالی آن ها در بهترین شکل ممکن ارائه دهند .

وجود شرکت معتبر حسابداری در تهران برای این افراد بیش از پیش ضروری می نماید . چرا که آن ها دیگر لازم ندارند تا با استخدام نیرو های حسابداری در شرکت ، ماهیانه برای آن ها حقوق و دستمزد پرداخت کنند ، بلکه با استفاده از یک شرکت حسابداری و پرداخت چیزی در حدود نصف حقوق یک حسابدار مستقل در طی یک سال، از هزینه های اضافی اجتناب کرده ، به نتیجه به مراتب بهتری دست پیدا می کنند و سود شرکت را نیز در این زمینه افزایش داده اند ؛ بنابراین برون سپاری خدمات حسابداری به نفع آن ها خواهد بود و اعترافات صاحبان مشاغل و شرکت هایی که از این خدمات استفاده کرده اند گواه این مطلب است . شرکت های حسابداری خدمات خود را به حضور فیزیکی در دوره های زمانی مشخص در شرکت ها محدود نکرده اند ، آن ها با ارئه خدمات خود در بستر اینترنت و در قالب حسابداری اینترنتی باعث می شوند تا مشتریان آن ها در هر لحظه و در هر نقطه مکانی بتوانند به اطلاعات مالی شرکت خود دسترسی داشته باشند و از آن ها استفاده کنند ؛ برخلاف حسابداران آزاد که  نه تنها امکان اراده اطلاعات دقیق در لحظه را ندارند بلکه شما برای داشتن بررسی ساده روی اطلاعات مالی خود همیشه به حضور فیزیکی آن ها نیاز خواهند داشت .

ملاک-انتخاب-شرکت-حسابداری-معتبر

در پایان برخی از مواردی را مطرح خواهیم کرد که به شما در انتخاب شرکت معتبر حسابداری در تهران و یا در هر نقطه دیگر کمک خواهد کرد .

  1. در ابتدای امر و در ساده ترین راه می توانید از سایر افرادی که در حرفه شما مشغول به کار هستند در این زمینه تحقیق کنید
  2. استفاده سایت های اینترنتی معتبر که این شرکت ها را اعتبار سنجی کرده اند نیز در انتخاب شما بی تأثیر نخواهد بود
  3. از وجود خدمات مشاوره ای رایگان در این شرکت ها اطمینان حاصل کنید ؛ چرا که اصلی ترین نیاز قبل از شروع هر پروژه حسابداری وجود این خدمات است
  4. مجوز های قانونی را که شرکت برای انجام فعالیت های خود دریافت کرده است را از آن ها بخواهید
  5. در جلسات حضوری با آن ها به اینکه تا چه حد به زمان دقیق تحویل پروژه و مدت انجام آن اهمیت می دهند دقت کنید
  6. از ارائه خدمات مربوط به آموزش و مدیریت مالی در آن ها اطمینان حاصل کنید
  7. در اختیار گذاشتن نرم افزار های مالی از سوی آن ها برای شرکت نیز می تواند حائز اهمیت باشد