شرکت حسابداری و خدمات حسابداری

تعرفه حسابداری

تعرفه حسابداری

تعرفه حسابداری

نمونه های زیادی از اشخاص حقوقی و حقیقی یافت می شوند که به دلیل عدم آگاهی از تعرفه های حسابداری و ندانستن ارزش واقعی قیمت حسابداری زبده ، علاقه به همکاری با آن ها ندارند (به تصور پرداخت هزینه ای غیر ضروری و گزاف )  و نتیجه کارشان بهایی سنگین برایشان در پی دارد و آن بها چیزی جز پرداخت مالیات بیشتر از حد کارکرد شان نیست . شاید با مشاوره گرفتن از گروهی کارشناس و واگذاری  انجام امور به آن ها ، پرداختی های شخص کمتر از حالت پیش آمده می شد! در چنین مواقعی اهمیت دانستن تعرفه های حسابداری بیش از پیش خودنمایی می کند ، کمااینکه اطلاع از قیمت های حسابداری و تعرفه های به روز بتواند کمک شایانی به تصمیم گیری های این چنینی کند . از این رو بر آن شدیم تا در مورد تعرفه حسابداری و امور مربوطه به آن بپردازیم .

تعرفه حسابداری ارتباط مستقیمی با مدت زمان همکاری مجموعه یا شخص حسابدار و مجموعه یا فرد کارفرما دارد. مسلما اجرت انجام حجم مشخصی از کار در یک هفته با دستمزد انجام همان کار در ۱ ماه یکی نیست . از سوی دیگر حجم خود کار نیز یکی از نکات حائز اهمیت می باشد ؛ مثلا ثبت ۱۰۰ سند سالانه ، تعرفه حسابداری کمتری نسبت به ثبت ۵۰۰ سند سالانه دارد . از این روست که تاکید می شود هنگام اخذ مشاوره یا  کسب اطلاع از قیمت حسابداری ، تمامی موارد فوق مد نظر قرار گیرد  تا قیمت درست و منصفانه کار مشخص گردد . از دیگر عوامل مهم در تعرفه امور حسابداری ، میزان اختیارات حسابدار به عنوان وکیل مالی شخص می باشد . اگر کاری اصطلاحا صفر تا صد انجام شود ، هزینه بیشتری نسبت به امور جزئی ، مشاوره ها و امور پاره وقتی خواهد داشت .

تعرفه های حسابداری به عوامل متعددی بستگی دارد که مهمترین آن ها بیان شد ولی در مجموع این خدمات می توانند  ارزشی از ده ها هزار تومان تا میلیون ها تومان داشته باشند .

09034915617 whatsapp 02188196080 phone